Korzyści dla hoteli

Z GreenEarth opłaca się być ekologicznym.

GreenEarth jest systemem czyszczenia wybieranym przez wiele znanych marek, uznanych na całym świecie, takich jak: Marriott®, Hyatt®, Hilton®, The Montage® i St. Regis®, a to tylko niektóre z nich. Ponieważ z GreenEarth czystość to tylko początek.

  • W zgodzie ze środowiskiem. Progresywne hotele, wykorzystując system GreenEarth, spełniają zapotrzebowanie swoich klientów, którzy są nastawieni na ochronę środowiska.
  • Zauważalnie lepsza jakość. GreenEarth nie tylko chroni ziemię, chroni również jakość czyszczonej odzieży. Nasz system wykorzystuje środek chemiczny, który jest lepszy dla tkanin, co zostało udowodnione naukowo. Goście hotelowi docenią o wiele świeższe, jaśniejsze i bielsze tkaniny nie wspominając o gładkim i jedwabistym dotyku.
  • Bez szkodliwych chemikaliów. Bezwonny. Jednym z ważniejszych wskaźników zauważalnych przez klientów GreenEarth jest to czego brakuje: zapach pralni chemicznej. GreenEarth nie jest pochodną ropy naftowej jak większość płynów używanych w czyszczeniu chemicznym, jest całkowicie bezzapachowy. Ubrania mają zapach czystości a nie pralni chemicznej.
  • Zwiększenie wydajności. Zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie wydajności sprawiają, że czyszczenie chemiczne GreenEarth będzie metodą z wyboru dla współczesnych hoteli progresywnych.
  • Bez ryzyka zanieczyszczenia. Budujesz nowy hotel lub przejmujesz istniejące przedsiębiorstwo? Wyeliminuj ryzyko odpowiedzialności za środowisko związane z niebezpiecznymi roztworami, upewniając się że wprowadzono GreenEarth zanim hotel zacznie działać.
  • Szczęśliwsze miejsce pracy. Pracownicy kochają pracę w bezwonnym otoczeniu pralni chemicznych. Natomiast managerowie uwielbiają pracować bez zamartwiania się o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

W celu otrzymania broszury informacyjnej lub omówienia warunków licencji prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym pod numerem telefonu +48 32 645 00 16 lub poprzez email greenearth@sovrana.com.pl.

W końcu mamy ekologiczne czyszczenie chemiczne, które dopasuje się do potrzeb Twojego hotelu. Niezależnie od tego czy masz swoją własną pralnię hotelową, czy korzystasz z usług pralni zewnętrznej, GreenEarth pozwala być ekologicznym.