Korzyści dla społeczeństwa

Przyjazny dla nosa.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego ubrania, które przynosisz z typowych pralni chemicznych maja dziwny, słodki zapach? Jest to zapach pozostałości petrochemicznych. Dla większości ludzi jest on nieprzyjemny, a u osób cierpiących na astmę lub nadwrażliwość na zapachy może nawet powodować wymioty.
Ubrania prane przy użyciu GreenEarth nie posiadają żadnego zapachu, są świeże i czyste zaraz po wyjęciu z opakowania, zatem nie ma potrzeby ich „wietrzenia” (powinieneś jednak wyciągnąć je z foli przed powieszeniem w szafie, gdyż wilgoć gromadząca się wewnątrz opakowania nie jest dobra dla ubrań).

Przyjazny dla skóry.

Rozpuszczalnik GreenEarth jest tak bezpieczny, że mógłbyś go wcierać w swoją skórę jak krem. W rzeczywistości już to pewnie zrobiłeś. A to dlatego, że rozpuszczalnik GreenEarth to czysty, płynny silikon, ten sam, który jest podstawowym składnikiem produktów codziennego użytku, takich jak: szampony, odżywki, balsamy do ciała czy antyperspiranty. Alergia lub nadwrażliwa skóra? Bez obaw. GreenEarth nie powoduje żadnych alergii ani podrażnień. Co najlepsze, pozostawia materiał jedwabiście gładki. Ubrania wełniane nie powodują swędzenia. Swetry są miękkie. Materiały ponownie układają się właściwie. Po prostu dobrze czujesz się w tym ubraniu.

Przyjazne przechowywanie.

Osoby pracujące lub mieszkające w pobliżu pralni często obawiają się wystawienia na działanie tetrachloroetenu PER, używanego przez większość pralni chemicznych. Ich obawy nie są bezpodstawne. Według EPA przewlekłe wystawienie na działanie tetrachloroetenu może powodować bóle lub zawroty głowy, podrażnienie skóry i oczu oraz inne problemy zdrowotne, nie wykluczając ryzyka zachorowania na raka. Szczególnie podatne na powyższe są osoby starsze, dzieci i kobiety w ciąży.

Osoby pracujące lub mieszkające w pobliżu pralni GreenEarth nie muszą się martwić o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Praca w pobliżu pralni GreenEarth, wdychanie oparów po rozpuszczalniku GreenEarth oraz utylizacja odpadów po tym silikonie są całkowicie bezpieczne. Pracownicy pralni GreenEarth lubią w nich pracować, ponieważ nie roznoszą się tam żadne, niemiłe zapachy.

Dowodem na bezpieczeństwo GreenEarth są badania!

Ponad 30 milionów dolarów zostało przeznaczone na testy i badania udowadniające, że rozpuszczalnik GreenEarth jest całkowicie bezpieczny dla pralni, ludzi i dla środowiska naturalnego. Nasza strona informacyjna zawiera wiele danych na temat przeprowadzonych badań, dotyczących ochrony środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa ludzi. Nie ma innej pralni dzielącej się tymi informacjami w tak otwarty i szczery sposób, jak my. Zapewne zechcesz wiedzieć, że silikon wykorzystywany w procesie prania GreenEarth był bezpiecznie używany przez ponad 40 lat w szerokiej gamie produktów, z których korzystali nasi konsumenci, począwszy od garnków, a skończywszy na kosmetycznych produktach codziennego użytku. Dekady badań naukowych wskazują, że jest on bezpieczny we wszystkich ze swoich zastosowań.

Delikatny dla Twoich ubrań. Delikatny dla Twojego nosa. Czyszczenie chemiczne bez drażniącego zapachu.
Delikatny także dla Twojej skóry. GreenEarth jest cudownie łagodny i bezpieczny.