Korzyści dla uniformów

US Air Force polega na GreenEarth w zakresie czyszczenia i ochrony mundurów mężczyzn i kobiet z wielu dobrych powodów:

  • Dobro globalnego społeczeństwa. Ekologiczne czyszczenie nie jest operacją wojskową, ale jest ważnym wkładem jaki ma rząd w ochronę obywateli. GreenEarth eliminuje niebezpieczeństwo skażenia środowiska niebezpiecznymi roztworami.
  • Trwalsze mundury. GreenEarth czyści nie zużywając przy tym tkanin, więc mundury wyglądają lepiej i są trwalsze. Pomyśl o tym jak o rozszerzonej gwarancji.
  • Bezpieczniejsze środowisko pracy. Personel wojskowy i cywilny, który czyści swoje mundury, osiąga korzyści z pracy w zdrowszym i bezpieczniejszym środowisku.
  • Bezzapachowy. GreenEarth nie zawiera żadnych agresywnych środków chemicznych i jest bezzapachowy. Nic dziwnego, że wszyscy go uwielbiają!

W celu otrzymania broszury informacyjnej lub omówienia warunków licencji prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym pod numerem telefonu +48 32 645 00 16 lub poprzez email greenearth@sovrana.com.pl.

Ponieważ nasz proces czyszczenia chemicznego nie używa szkodliwych chemikaliów, które mogą pozostawać na włóknach i powodują szarzenie kolorów, profesjonalne mundury wyglądają dłużej jak nowe.