Wybitni innowatorzy

Poznaj użytkowników GreenEarth
Renowacja TekstyliówDoris Easley

Doris dołączyła do branży pralniczej wraz ze swoim mężem, kiedy to przeprowadzili się z Północnej Dakoty do Kalifornii. Ojciec jej męża był krawcem,, dlatego też czyszczenie chemiczne wyglądało na naturalną przemianę.

Więcej
Poznaj Sprzedawcę GreenEarth
Green GarmentoRick Siegel i Jennie Nigrosh

Jennie i Rick zdają sobie sprawę, że w ciągu roku, pralnie chemiczne zużywają jedną rolkę folii rocznie na każdego z dobrych klientów, którzy oddają do pralni 10 lub więcej sztuk odzieży tygodniowo.

Więcej
Poznaj użytkowników GreenEarth
Rave FabricareStu Bloom

Stu Bluum nie jest przeciętnym właścicielem pralni chemicznej. Pochodzi z południowej Afryki, i nie rozpoczynał swojej kariery w przemyśle prania chemicznego.

Więcej
Poznaj licencjobiorcę GreenEarth
Pralnia LockerArik Levy

Drop Locker sprzedaje pralniomaty oraz oprogramowanie, właściwe dla tej technologii. Oprogramowanie umożliwia zarządzanie płatnościami, CRM, wysyłanie wiadomości e-mail i powiadomień SMS, jak również wsparcie usług wewnętrznych.

Więcej
Poznaj licencjobiorcę GreenEarth
Pranie Chemiczne Panda First ClassDennis De Beer

Obecnie, Panda Stomerij posiada jeden punkt odbiorczy i jeden zakład przetwórczy. Punkt odbiorczy cieszył się szczególnie dużą popularnością wśród klientów ze względu na lokalizację w Hadze, która leży na przecięciu głównych szlaków komunikacyjnych.

Więcej
Utrzymanie świata bez skazy
Madam PauletteJohn Mahdessian

Madame Paulette jest rozpoznawalna przez kustoszy muzealnych, domy projektanckie i osobistości z całego świata takie jak: Anna Wintour, Lady Gaga, Kelly Ripa, Sting i Beyoncé. Dla klientów John’a, ich szafy są odbiciem tego, kim są.

Więcej