Strategiczni partnerzy

Jedna z największych firm na świecie Procter & Gamble® jest członkiem założycielskim GreenEarth Cleaning. P&G jest światowym liderem w dostawie wysokiej jakości detergentów i środków czyszczących. To nieoceniony partner GreanEarth Cleaning w ich wysiłkach, aby zaopatrzyć Licencjobiorców GreenEarth w niezbędną wiedzę z zakresu czyszczenia i dbania o tkaniny w technologii GreenEarth.


Współpraca GreenEarth Cleaning z Xeros pozwala wnieść ich rewolucyjny proces prania do detalicznej branży czyszczenia chemicznego. To opatentowany proces, który zastępuje większość wody - polimerowymi koralikami wielokrotnego użytku. Xeros czyści równie dobrze jak tradycyjne pranie, ale zużywa przy tym 90% mniej wody i mniej energii elektrycznej. Współpraca GreenEarth Cleaning z Xeros pozwoli pralniom używającym zarówno GreenEarth jak i Xeros na obniżenie poziomu emisji dwutlenku węgla do możliwie najmniejszego poziomu.


Główny Licencjodawca GreenEarth w Wielkiej Brytanii. Dział sprzedaży detalicznej JSG obejmuje Johnson Cleaners, największego na świecie operatora czyszczenia chemicznego oraz Jeeves of Belgravia, ekskluzywną pralnie chemiczną pełniącą usługi dla H. R. H., Księcia Walii. Od chwili zostania Głównym Licencjodawcą GreenEarth, JSG zainstalował systemy GreenEarth Cleaning w większej połowie ze swoich 500+ sklepów.


Men’s Wearhouse jest największym sprzedawcą odzieży męskiej w Stanach Zjednoczonych oraz prowadzi największą na świecie wypożyczalnię smokingów. Dla MW Tux ważnym czynnikiem było utrzymanie swoich smokingów w jak najlepszym stanie, aby wyglądały na nowe jeszcze dłużej. Badania przeprowadzone przez Men’s Wearhouse na unikalnej technologii czyszczenia tkanin GreenEarth doprowadziły do ich współpracy z GreanEarth Cleaning i wprowadzenia MW Cleaners. Men’s Wearhouse posiada fabrykę o powierzchni 92 903,04 metrów kwadratowych oraz centrum dystrybucyjne w Houston - największego centrum pralni chemicznych na świecie.


Tide Dry Cleaners jest nowym franczyzobiorcą zaproponowanym przez Procter&Gamble, mającym na celu zwiększenie doświadczenia związanego z czyszczeniem chemicznym. Nazwa Tide przynosi natychmiastowe uznanie i zaufanie do Tide Dry Cleaners, którzy opierają się na opatentowanej technologii czyszczenia chemicznego GreenEarth. Najnowocześniejsze pralnie oferują ekskluzywną, opatentowaną technologię dbania o materiał, usługę drive-thru oraz dostęp do przebieralni 24 godziny / 7 dni w tygodniu.


Firma Silikony GE jest światowym liderem w dostarczaniu rozpuszczalników silikonowych, jest również członkiem założycielskim GreenEarth Cleaning. Obecnie znana jako Momentive® Performance Materiale. Ich doświadczenie w produkcji oraz wiedza o silikonie pomogły utorować drogę do szybkiego sukcesu GreenEarth.


Sanyo to główny Japoński Licencjobiorca GreenEarth, wiodący, światowy dostawca produktów środowiskowych i energetycznych. Z rozwiązaniami dla energii, wody i powietrza, Sanyo tworzy produkty zaprojektowane w celu zwiększenia ochrony życia i ochrony naszej planety. Technologia GreenEarth jest rozwiązaniem dla prania chemicznego, dla agregatów chemicznych Sanyo Electric.


Koncentrujący się na wygodzie sklep butikowy OXXO oferuje możliwość oddania odzieży do prania 24 godziny / 7 dni w tygodniu i odbiór usług przy użyciu systemu ATM. Lokalizacje OXXO w USA, które używają wyłącznie GreenEarth, koncentrują się na Florydzie i wschodnim wybrzeżu.


Lapels to najszybciej rozwijająca się Pralnia Chemiczna w systemie Franczyzny w Stanach Zjednoczonych. Przez ponad 10 lat Lapels definiowała "Przyszłość Czyszczenia Chemicznego®" a ich ostatnia współpraca z GreenEarth jest wspaniałym krokiem w ich misji. Model biznesowy Lapels, najlepszej klasy marketing oraz stylowe pralnie są napędem ich rozwoju.


W branży od 1949 roku. Pralnie chemiczne Martinizing zrewolucjonizowały przemysł czyszczenia chemicznego koncepcją jednogodzinnego prania u klienta. Obecnie największy franczyzodawca pralni chemicznych w Stanach Zjednoczonych, Martinizing wytycza nowy szlak bezpiecznego dla środowiska procesu czyszczenia chemicznego GreenEarth. Każdy nowy franczyzobiorca począwszy od 2003 roku stosuje technologię GreenEarth.