Zalety GreenEarth

Lepszy dla środowiska. Lepszy dla ubrań. Bez podrażnień.

GreenEarth to coś więcej niż tylko ekologiczna alternatywa dla tetrachloroetylenu PER. W rzeczywistości jest lepszy dla tkanin. I to nie jest tylko nasze zdanie, zostało to udowodnione naukowo. Nie ma roztworów silnych lub słabych. Są one tylko nośnikami. Ich "siła" jest mierzona na zasadzie jak dobrze działają w połączeniu z dodatkami mającymi rozpuścić substancje, które mają być usunięte bez uszkodzenia materiału, który powinien być ochroniony.

W rzeczywistości istnieje złożona formuła, pewnego rodzaju schemat, który objaśnia oddziaływania molekularne roztworów. Jest ona opisana w kompleksowej nauce, takiej jak Mechanika Kwantowa i Spójna Gęstość Energii. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, aby zrozumieć, to fakt iż płynny silikon GreenEarth nie działa sam. Jest on częścią specjalnie zaprojektowanego systemu czyszczenia silikonem, detergentem i programami maszynowymi.

Magia systemu GreenEarth polega na unikalnym sposobie zaprojektowanym do pracy z detergentami i maszynami wykorzystywanymi w pralni chemicznej w celu usunięcia plam i zanieczyszczeń z włókien tkanin bez "dotykania" ich. Pomyśl o tym jak o możliwości usuwania plam skalpelem chirurgicznym, podczas gdy wszyscy wciąż używają maczety. "Magia molekularna" naszego środka czyszczącego została spersonalizowana z pomocą wiodącego światowego producenta detergentów, Procter & Gamble. Przy użyciu nauki i badań, udało nam się udoskonalić i skalibrować programy operacyjne maszyny. Rezultat? System GreenEarth Cleaning, zmiękcza i usuwa cząstki brudu z tkanin bez pogorszenia stanu lub uszkodzenia włókien tekstylnych. Tkaniny są czystsze, świeższe i trwalsze.

Jeszcze lepszy dla twoich finansów.

Mówiąc o "ekologicznych przedsiębiorstwach" ważną kwestią jest, często pomijana, opłacalność ekologicznego biznesu. Ekologiczne produkty i usługi zazwyczaj kosztują więcej w dostawie, ale jest pewna grupa klientów, skłonnych zapłacić za nie więcej. Przejście na ekologiczny biznes może sprawić, że firma nie przetrwa, co również nie pomaga środowisku.

Zaletą systemu GreenEarth jest to, że nie tylko jest bezpiecznym dla środowiska sposobem prania chemicznego, jak również nie kosztuje więcej w użytkowaniu. Maszyny, które wykorzystują roztwór silikonowy nie są droższe od tradycyjnych urządzeń do prania. Mogą one zostać skonfigurowane tak, aby zużywać mniej energii i kosztów, przy użyciu nowej technologii filtracji na zimno. Ubrania czyszczone w systemie GreenEarth są mniej naelektryzowane, nie pozostawiają włókien, nie są wygniecione i nie wymagają specjalnego traktowania, zmniejszając tym samym koszt obróbki i wykańczania. Z taką wydajnością i efektywnością, wykorzystanie ekologicznego systemu GreenEarth może faktycznie zwiększyć Twoje zyski.
Więcej niż ekologiczna alternatywa czyszczenia chemicznego - GreenEarth to powiew świeżego powietrza dla biznesu.
GreenEarth pozwala zwiększyć Twoje zyski.