Misja i wartości

Nasza misja GreenEarth

Naszą misją jest przyjaźniejsze czyszczenie. Ulepszone czyszczenie tekstyliów, które poprawia trwałość tkanin, ponieważ jeszcze lepiej o nie dba, o ludzi, którzy je noszą, i o planetę, na której żyjemy. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze wyniki przy możliwie najłagodniejszym, najbezpieczniejszym i najbardziej trwałym systemie czyszczenia.

Podstawowe wartości, które nas napędzają:

Rozwiązania

Bez względu na to w czym jest problem, zawsze jest rozwiązanie. Rozwiązanie problemu czyszczenia chemicznego tkanin, z pominięciem ryzyka dla ludzi lub środowiska. Rozwiązanie problemów, z którym spotykają się pralnie chemiczne, klienci, producenci odzieży i przepisów regulacyjnych. Poszukujemy rozwiązań, które zastępują ryzyko nagrodami, a konflikty wspólnym interesem.

Samowystarczalność

Nie ma nic ważniejszego od zdolności do trwania i rozwoju. Dla ludzi. Dla planety. Dla biznesu. Może się to okazać delikatną, trudną do zbalansowania sprawą. Przyjazna dla środowiska pielęgnacja tkanin jest możliwa, przy zastosowaniu informacyjnego, wspólnego podejścia i odpowiedzialnego zarządzania. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, pralnie mogą zapewniać przyjazną środowisku pielęgnację tkanin z zyskiem. Inspiruje nas możliwość znalezienia się w czołówce.

Pomysły

Zmiana paradygmatu oznacza być antidotum na status quo. Zaczynamy się od obietnicy rewitalizacji czyszczenia, ale idziemy dalej. Staramy się nieustannie wyznaczać nowe standardy dla delikatności, skuteczności i przyjazności dla środowiska w czyszczeniu wyrobów włókienniczych. Dążymy do wprowadzenia nowych pomysłów w celu stworzenia korzyści dla klientów, biznesu i środowiska. Gdy robimy to dobrze, na nowo tworzymy sposób pielęgnacji tkanin.

Specjalizacja

Naszą jest przyjaźniejsze czyszczenie. Czystość, która jest nieskazitelna. Różnimy się jednak sposobem w jaki ją osiągamy. Odpowiedzialnie trzymamy się naszej wiedzy o stosowanej technologii, pielęgnacji tkanin, potrzeb klientów i najlepszych praktyk branżowych.

Technologia GreenEarth to delikatna, bezpieczna dla ludzi, środowiska i garderoby alternatywa dla tradycyjnego czyszczenia chemicznego. Teraz, po raz pierwszy ludzie mają realny wybór.