Profil firmy

Historia GreenEarth

W 1998 roku GreenEarth Cleaning wyczyściło swoją pierwszą odzież na zapleczu laboratorium naukowego. Trzy pralnie przygotowywały się do wyrwania z przemysłu nękanego problemami zanieczyszczenia środowiska. Trzy tygodnie później utworzyły firmę GreenEarth Cleaning.

Obecnie ponad 2 250 000 kilogramów odzieży zostało wyczyszczone przy użyciu systemu GreenEarth Cleaning. Firma obsługuje potrzeby klientów za pośrednictwem 6000 oddziałów w 35 krajach.

Misja GreenEarth

Naszą misją jest przyjaźniejsze czyszczenie. Pragniemy jeszcze lepiej dbać o odzież, o ludzi, którzy ją noszą, i o planetę na której żyjemy.

Nasz proces

Wierzymy w zapewnienie możliwie najlepszego, profesjonalnego systemu czyszczenia chemicznego tekstyliów. Oznacza to dla nas, czyszczenie bez użycia substancji petrochemicznych, zapewnienie najwyższego standardu jakości i odpowiedzialności za środowisko. Pranie chemiczne GreenEarth wykorzystuje silikon, który nie jest toksyczny dla środowiska, nie jest niebezpieczny Jest za to niezwykle delikatny, zaprojektowany tak, aby pielęgnować materiały w najlepszy z możliwych sposobów. Chociaż naszym głównym celem jest czyszczenie chemiczne, pracujemy nad opracowaniem alternatywy dla tradycyjnego prania w celu drastycznego zmniejszenia ilości wody i energii wykorzystywanej w praniu przemysłowym.

Nasi partnerzy

Za pośrednictwem oddziałów naszych licencjonowanych partnerów, którzy podzielają nasze wartości i zobowiązania dążące do doskonałości operacyjnej i ochrony środowiska, zapewniamy najlepszą na świecie pielęgnację tkanin. Traktujemy naszych partnerów jak rodzinę zapewniając im narzędzia i wsparcie, których potrzebują aby odnieść sukces i być dumnymi ze sposobu w jaki prowadzą działalność. Wiele z zalet GreenEarth nie byłoby możliwych bez pomocy naszych strategicznych partnerów. W realizacji naszych misji i wspólnych celów mamy zaszczyt współpracować z czołowymi firmami Fortune 500 i 100, jak i innowacyjnymi firmami rozpoczynającymi działalność. Jesteśmy dumni, że możemy z nimi współpracować.

Nasze lokalizacje

Klienci korzystają z zalet GreenEarth Cleaning poprzez różnych dostawców usług, w tym pralnie chemiczne, specjalistów od sukni ślubnych, wypożyczalniach smokingu, specjalistów konserwatorskich muzeów, specjalistów ds. skór, hoteli i usług odnawiania spalonych tkanin.

Liczba punktów sprzedaży detalicznej usług GreenEarth to 6,000 +

Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Kanada, Kolumbia, Anglia, Francja, Niemcy, Honduras, Indie, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Korea Południowa, Kuwejt, Liban, Malezja, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Portugalia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Trynidad i Tobago, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Stany Zjednoczone.

Zobowiązania ekologiczne

Nasza nazwa wiele znaczy. Przemysł odzieżowy i pralnie chemiczne, które posiadają oznaczenie GreenEarth ® zapewniają przywiązanie do najwyższych standardów jakości i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Dążymy do minimalizacji wpływu pielęgnacji o odzież na planetę. Naszym celem zrównoważonego rozwoju jest zapewnienie możliwie najlepszej pielęgnacji tkaniny przy możliwie najniższym wpływie na środowisko. Jesteśmy również zaangażowani we współpracę z naszymi oddziałami, strategicznymi partnerami i zainteresowanymi stronami w branży odzieżowej, aby być dobrymi zarządcami środowiska.

Struktura biznesowa

GreenEarth Cleaning jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w Delaware. System GreenEarth to opatentowany proces. Zarówno nasza nazwa jak i logo są znakami towarowymi. Chronimy nasz proces, aby zapewnić doskonałość operacyjną i dbałość o środowisko, poprzez strukturę licencjonowania. Udzielenie licencji i jej przedłużenie, przyznawane jest przedsiębiorstwom, które spełniają wybiórcze kryteria i dążą do stosowania naszych standardów.

Strona internetowa

Polska - www.greenearthcleaning.pl
Stany Zjednoczone - www.greenearthcleaning.com

GreenEarth to rozpuszczalnik, na który przemysł czekał.
GreenEarth to rozpuszczalnik, na który przemysł czekał.